پکیج ایمرگاس

دسته‌بندی نشده

پکیج چیست؟

ارسال شده توسط

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پکیج چیست؟ پکیج چه مزایایی دارد؟ پکیج چگونه کار می کند؟

پکیج وسیله ای است که میتواند گرمایش مورد نیاز یک ساختمان + آبگرم مصرفی را تامین نماید.

در گذشته های نه چندان دور هزینه های زیادی  جهت تامین گرمایش  توسط موتورخانه ها هزینه می شد. از جمله این هزینه ها میتوان به هزینه سوخت و نگهداری آنها اشاره کرد. علاوه بر این هزینه های زمین مورد نیاز برای احداث موتورخانه در مناطق گران سربه فلک میکشد. برای مثال هزینه زمین مورد نیاز جهت یک واحد موتورخانه کوچک در خیابان الهیه تهران نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان خواهد رسید. بله درست متوجه شدید. ۵۰۰ میلیون تومان فقط برای زمین!

همچنین تعمیر پکیج بسیار ساده تر از یک موتورخانه با حجم بزرگ و پیچیده است. در مصرف هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود. پکیج ها فضای کمی اشغال می کنند، مخصوصا پکیج های دیواری. بازدهی بالایی دارند . هر واحد از پکیج جداگانه ای استفاده می کند که این باعث استقلال واحد های مسکونی می شود. مزیت های بیشمار پکیج های دیواری سبب محبوب شدن آنها در ارگان های اجرایی هم شده است. به گونه ای که این روز ها کمتر استفاده از موتورخانه ها مشاهده می شود.

پکیج های دیواری معمولا داخل آشپزخانه و یا آبدارخانه بر روی دیوار نصب می شود . که جهت ایجاد ایمنی بهتر است از دودکش دو جداره استفاده شود. بدین گونه هوای مورد نیاز دستگاه از محیط بیرونی تامین می گردد و خطری ساکنین را تحدید نخواهد کرد.

 

برچسب

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *